تاریخ انتشار: 1395/04/18 13:5صفحه اصلی اقتصادی

آخرین قیمت‌ها از بازار میوه و تره‌بار

آخرین قیمت‌ها از بازار میوه و تره‌بار

اقتصاد > کشاورزی - مهر نوشت:بازار میوه و تره‌بار که در ماه رمضان با ثبات نسبی همراه بود، در حال حاضر نیز به همان روند ادامه می‌دهد و قیمت برخی اقلام نوبرانه تابستان نیز با کاهش نسبی همراه شده‌اند.

بازار میو تره‌بار در سال جاری یکی از بازارهای باثبات کالاهای اساسی بوده است و قیمت‌ها در حدود چهار ماه گذشته از سال جاری کمتر با تغییر و نوسان همراه شده‌اند. روندی که در ماه رمضان هم با وجود افزایش تقاضا به طور نسبی تغییری نکرد و ثبات نسبی بر بازار حاکم شد و در حال حاضر هم ثبات در وضعیت کلی بازار  میوه و تره‌بار مشاهده می‌شود و برخی اقلام مانند آلبالو، گیلاس، هندوانه کاهش قیمت داشته‌اند.

به عنوان نمونه هر کیلوگرم سیب زرد به طور متوسط ۵۰۰۰ تومان در بازار عرضه می‌شود. همچنین سیب گلاب کیلویی ۱۲ هزار تومان، خیار بوته‌ای کیلویی ۳۳۰۰ تومان، گیلاس و آلبالو کیلویی ۸۰۰۰ تومان، شلیل ۴۹۰۰ تومان، ‌آلو زرد ۴۵۰۰ تومان، ‌طالبی ۲۰۰۰ تومان، خربزه ۲۳۰۰ تومان و موزه ۳۵۰۰ تومان در مغازه‌های سطح شهر عرضه می‌شود. همچنین انبه که از گران‌ترین میوه‌ها محسوب می‌شود کیلویی ۸۰۰۰ تومان و شبرنگ کیلویی ۵۰۰۰ تومان قیمت دارد.

در میان انواع تره‌بار نیز سیب زمینی کیلویی ۲۰۰۰ تومان، پیاز کیلویی ۱۵۰۰ تومان، ‌هویج و کاهو کیلویی ۲۰۰۰ تومان فروخته می‌شود. همچنین بادمجان کیلویی ۲۴۰۰ تومان، ‌ باقالی کیلویی ۲۰۰۰ تومان و هر کیلوگرم گوجه فرنگی کیلویی ۳۲۰۰ تومان عرضه می‌شود.

انواع میوه قیمت
شبرنگ ۵۰۰۰ تومان
انبه ۸۰۰۰ تومان
سیب زرد ۵۰۰۰ تومان
سیب گلاب ۱۲ هزار تومان
خیار بوته‌ای ۳۳۰۰ تومان
خیار درختی ۳۰۰۰ تومان
گیلاس ۸۰۰۰ تومان
آلبالو ۸۰۰۰ تومان
شلیل ۴۹۰۰ تومان
آلو زرد ۴۵۰۰ تومان
طالبی ۲۰۰۰ تومان
خربزه ۲۳۰۰ تومان
موز ۳۵۰۰ تومان
ملون ۲۵۰۰ تومان
انگور یاقوتی ۵۰۰۰ تومان
هلو ۸۰۰۰ تومان
زرد آلو ۷۵۰۰ تومان
انواع تره‌بار قیمت
سیب زمینی ۲۰۰۰ تومان
پیاز ۱۵۰۰ تومان
هندوانه ۱۰۰۰ تومان
هویج ۲۰۰۰ تومان
کاهو ۲۰۰۰ تومان 
کلم سفید ۱۹۰۰ تومان
بادمجان ۲۴۰۰ تومان
کدو ۲۵۰۰ تومان
باقالی ۲۰۰۰ تومان
گوجه فرنگی ۳۲۰۰ تومان

22439


  کلید واژه ها:

بازار

،

میوه

،

تره‌بار

،

قیمت‌ها

،

رمضان

،

ثبات

،

نسبی

،

همراه

،

حاضر

،

همان

،
 صفحه نخست
 خبر آنلاین
مطالب مرتبط: