تاریخ انتشار: 1395/05/03 23:58صفحه اصلی بین المللی

حلمه مرگبار با سلاح سرد به مردم در جنوب آلمان

حلمه مرگبار با سلاح سرد به مردم در جنوب آلمان

بین الملل > اروپا - ایرنا نوشت: نشریه اشپیگل گزارش داد: فردی با سلاح سرد (قمه) در شهر رویتلینگن در جنوب آلمان به مردم حمله کرد و یک نفر را به قتل رساند.

اشپیگل به نقل از پلیس نوشت که در این حمله یک کشته و دو نفر زخمی شدند. به گفته پلیس حدود ساعت 4 به وقت محلی چندین تلفن به مرکز پلیس زده شد و مردم خبر دادند که یک مرد در منطقه ترمینال مرکزی اتوبوس شهر با یک زن مشاجره و سپس او را با یک قمه به قتل رساند.

بعد از این حمله نیز این ضارب یک زن و یک مرد دیگر را زخمی می کند. ضارب بعد از این حملات توسط پلیس بازداشت شد.
اشپیگل افزود: این فرد 21 ساله متقاضی پناهجویی بود و سابقه کیفری نیز نزد پلیس داشت.
این در حالی است که در هفته گذشته رسانه های آلمان از حمله یک فرد در قطاری در نزدیکی شهر ورتسبورگ آلمان با تبر به مسافران خبردادند که در این حمله تعدادی زخمی شدند.

به نقل از روزنامه محلی ماین پست چاپ ورتسبورگ؛ این حادثه حدود ساعت 21 به وقت محلی در روز 29 تیر ماه اتفاق افتاد.
ضارب که رسانه ها از او به عنوان مهاجر یاد کرده اند پس از حمله به مسافران از قطار فرار کرد ولی در پی تعقیب و گریز، توسط پلیس به ضرب گلوله کشته شد. این قطار 20 مسافر داشته است.

به گزارش ماین پست، مسیر این قطار ورتسبورگ به آنسباخ بود که در حال حاضر این مسیر بسته شده است. چندین آمبولانس نیز در محل حادثه حاضر شدند و یک هلیکوپتر پلیس نیز در بالای قطار در حال گشت زنی است. جمعا ۳ مسافر به شدت زخمی و یک نفر هم جراحت های جزیی برداشته است.
در همین حال نشریه فوکوس به نقل از «یواخم هرمان» وزیر داخلی ایالت بایرن آلمان اعلام کرد که فرد ضارب یک مهاجر افغانی 17 ساله بوده که بتنهایی وارد آلمان شده بود.

5252


  کلید واژه ها:

سلاح

،

جنوب

،

مردم

،

آلمان

،

مرگبار

،

ایرنا

،

نشریه

،

اشپیگل

،

گزارش

،

فردی

،
 صفحه نخست
 خبر آنلاین
مطالب مرتبط: