تاریخ انتشار: 1395/05/03 16:36صفحه اصلی ورزشی

منصوریان:با پرسپولیسی ها "توافق خاموش" می کنیم/من اینجا هستم که حق استقلال را بگیرم

منصوریان:با پرسپولیسی ها "توافق خاموش" می کنیم/من اینجا هستم که حق استقلال را بگیرم

ورزش > لیگ برتر - علیرضا منصوریان در نشست خبری خودش پیش از بازی با نفت تهران گفت:«مدیون نفت تهران هستم.این تیم باعث پیشرفت من شد.خدا را شکر می کنم و از همه نفتی ها ممنونم.»

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛منصوریان این را گفت و با بیان اینکه طبق قرعه باید در نخستین بازی مقابل نفت تهران قرار بگیرد ادامه داد:«فردا با تیم سابقم بازی دارم و نقاط ضعف و قوت تیمم را می شناسم.علی دایی دوست خوب من سرمربی نفت است.شک ندارم اگر کسی به جز دایی سرمربی این تیم بود آنها به شرایط ایده آل نمی رسیدند.من به بازی فردا به چشم یک رقابت نگاه می‌کنم.»

او درباره غیبت سید مهدی رحمتی هم گفت:«رحمتی نیست اما سید حسین حسینی درون دروازه می ایستد.به او گفته ام که یک آزمون بزرگ دارد.به او گفتم که حالا وقت اثبات کردن خودش است.البته رحمتی جدای از کاپیتانی یک وزنه روحی هم برای ما محسوب می‌شود.من باید درباره هوادارن استقلال هم حرف بزنم.اینکه آنها محروم باشند اصلا کار خوبی نیست.متاسفانه ولی متولیان فوتبال به جای ساختن تندیس تماشاگران  آنها را از حضور فیزیکی در ورزشگاه محروم می کنند.»

از منصوریان درباره اینکه استقلال به شرایط ایده آل رسیده است یا نه سوال شد که او گفت:«استقلال فصل را دیرتر تمام کرد و ما کارمان را دیرتر شروع کردیم مسیر بدنسازی ما همان مسیری است که همیشه به ‌آن اعتقاد داشتم در چند سال گذشته همین روش را اعمال کردم و به همین دلیل هم بدنسازی را جذب کردم که از همان گروه بدنسازی است که خودم می‌خواهم بدنسازی هلندی. ما دوران بدنسازی را کوچک کردیم تا بازیکنان سرحال نگه داریم و انگیزه و انرژی آنها زیاد باشد. در استقلال به 70-80 خواسته‌هایم رسیده و سعی می‌کنیم فشار تاکتیکی را بالا ببریم.»

خبرنگاری از او درباره جدایی شهباززاده و البته عدم جذب حاج صفی سوال کرد که منصوریان گفت:«تمام تمرکز ما بر روی بازی فرداست حاج صفی نیامد و سجاد شهباززاده هم رفت. حاج صفی هم نیاید از جذب بازیکنانم راضی هستم. در نقاطی که نیاز به جذب بازیکن داشتیم بازیکن گرفته‌ایم. جوانان خوبی را هم گرفته‌ایم که سنشان بین 25 تا 28 سال است. سن تیم را بالا نبردم و این بازیکنانی که جذب کرده‌ام راه پیشرفت دارند. دو بازیکن بالای 30 سال خودمان یعنی کاپیتان‌ها را هم حفظ کرده‌ایم. خسرو حیدری و رحمتی را نگه داشته‌ایم.»

سرمربی استقلال در مورد محرومیت کنعانی زادگان با شکایت پرسپولیس گفت:« این مسائل در حوزه مدیریتی است اما آن طور که من ‌آخرین خبری که داشتم این بود که مشکل کنعانی زادگان حل شده و با توافق دو مدیر ارشد باشگاه همه چیز تمام شده است. ما شاید در داخل زمین حریف پرسپولیس باشیم اما بیرون از زمین نقاط مشترک زیادی با پرسپولیس داریم. هر دو متعلق به وزارت ورزش هستیم و اگر لازم باشد بیرون از زمین با هم کنار می‌آییم که به این مسئله می‌گویند توافق خاموش.»

خبرنگاری به منصوریان گفت شما از روزی که وارد استقلال شدید کری خواندن با پرسپولیس را آغاز کردید که منصوریان با تعجب گفت:«کدام کری؟»

این در حالی است که همان خبرنگار به منصوریان گفت که شما در برنامه ویژه جام ملت‌های اروپا روی صندلی قرمز ننشستید که منصوریان پاسخ داد:« اصلا در  آن برنامه محمدرضا احمدی جو قضیه را زیاد کرده بود وگرنه من چنین تصمیمی نداشتم.» سپس منصوریان خطاب به این خبرنگار گفت:« من کجا علیه برانکو مصاحبه کردم؟ اصلا شما از کدام رسانه هستید؟وقتی شما صحبتی می‌کنید باید ادله داشته باشید و بی دلیل حرفی نزنید.من وقتی می‌خواهم به کنفرانس بیایم با 5 نفر مشورت می‌کنم در مورد برانکو هم مصاحبه نکرده‌ام و کری هم نخوانده‌ام ولی اگر منظورتان در مورد زمین شماره 2 آزادی است حق را گفته‌ام و یک جاهایی باید حقیقت را اعلام کرد.به نظر من استقلال دو سال بود که در این زمینه رها شده بود ولی من اینجا هستم که حقیقت را بگویم و حق استقلال را بگیرم بخصوص اگر پای منافع تیمم در میان باشد.»

251 41


  کلید واژه ها:

هستم

،

تهران

،

پرسپولیسی

،

توافق

،

خاموش

،

کنیم

،

اینجا

،

استقلال

،

علیرضا

،

منصوریان

،
 صفحه نخست
 خبر آنلاین
مطالب مرتبط: